Polska, Inwestycje w Polsce, Rosja, Inwestycje w Rosji, Unia Europejska, Prawo Unii Europejskiej, WNP, Prawo spółek, Fundusze Europejskie
Pl RU Strona startowa O nas Publikacje Dlaczego Rosja Oferta

Ius Europae logo

Kontakt
Stojadła ul. Warszawska 43
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel.:
czynne: poniedziałek - piątek
godz. otwarcia 9.00 - 17.00
kancelaria@ius-europae.pl

Partner zarządzający:
dział WNP, promocji, kontaktów
 z klientami
Julia Tatarnikova
jt@ius-europae.pl

Partner zarządzający:
dział prawa polskiego, unijnego
Bartosz Mendyk
bm@ius-europae.pl

Nasza ekipa

 

Kancelaria Ius Europae skupia ludzi w różnym wieku, którzy wyróżniali się w nauce prawa i ekonomii, zwłaszcza w dziedzinach prawa prywatnego, prawa handlowego, międzynarodowego prywatnego i prawa Unii Europejskiej. Współpracujący z kancelarią Radcy prawni udzielają wszechstronnej pomocy z wielu dziedzin prawa.

Kancelaria współpracuje z prawnikami - praktykami, z dużym doświadczeniem w reprezentacji procesowej klientów przed sądami i trybunałami. Część zespołu posiada doświadczenie w praktyce mediacyjnej. Zdolności te pozwalają skutecznie pomagać klientom w prowadzeniu negocjacji. Wszystko to pomaga szybko i polubownie zakończyć spór.

Ze względu na ponadnarodowy charakter prawnicy pracują w języku polskim, angielskim i rosyjskim, aby skutecznie komunikować się z klientami, .

 W celu rozszerzenia oferty Kancelaria zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z trenerami, aby oferowane kursy stały na najwyższym poziomie.

Praktyka w Kancelarii Ius Europae


Ius Europae Temida
Bartosz Mendyk:
Związany z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Praca magisterska pisana pod kierunkiem dr. Rudolfa Ostrihanskiego pod tytułem „Freedom of Secondary Establishment” (dotycząca zakładania oddziałów i przedstawicielstw w państwach Unii Europejskiej, w tym spółek pozornie zagranicznych). Więcej.
Julia Tatarnikova:
Z wykształcenia ekonomistka. Obecnie pełni funkcje partnera zarządzającego. Jest odpowiedzialna za kontakty z klientami pochodzącymi z WNP, prowadzi szkolenia z zakresu rosyjskiego prawa spółek, wybranych aspektów ekonomiczno rachunkowych, reprezentuje polskich klientów w negocjacjach przed organami administracyjnymi WNP. Więcej.
Florentyna Tyblewska:
Praca dyplomowa pisana pod kierownictwem prof. dr. Hab. Sokołowskiego pod tytułem :”Ekonomiczne aspekty bankowej kontroli inwestycji” w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Katowicach. Zajmuje się negocjowaniem finansowania bankowego dla klientów kancelarii, sporządzaniem analiz ekonomicznych, pozyskiwaniem źródeł finansowania,. Więcej.
Grzegorz Kowalski:

Przemysław Zegarek:
Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od stycznia roku 2008, właściciel kancelarii prawniczej Lex Artist. W pierwszym okresie działalności doradzał osobom fizycznym z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego. Więcej.

Copyright  - New Style Studio